Ref.: 020048
Met een totaal bebouwde oppervlakte van maar liefst 370 m2, verdeeld over drie verdiepingen, heeft ‘ruim’ met deze geheel gerenoveerde tussenwoning een nieuwe definitie gekregen. Deze riante woning is gesitueerd op loopafstand van scholen, winkels en het gezellige historisch centrum van Benissa en beschikt over 5 slaapkamers, 2 badkamers en een garage onder de gehele woning. De woning is gelegen op een perceel van bijna 130 m2.
De begane grond biedt een woonkamer, een separate eetkamer, een keuken met degelijk keukenmeubel, gastentoilet, 2 kleine patio’s en een slaapkamer met open haard. Een interne trap gaat naar de garage welke onder de woning ligt en die ruimte biedt aan meerdere voertuigen. Aan het einde van de garage is een separate ruimte, welke geschikt is als bijvoorbeeld kleine kantoorruimte of hobbykamer. Ook bestaat de mogelijkheid om de garage (deels) om te bouwen tot gastenverblijf.
Op de eerste verdieping bevinden zich vier ruime slaapkamers, een badkamer met douchecabine en een badkamer met ligbad. De master bedroom heeft een ingeglaasd terras met uitzicht op het achterland van Benissa en de bergen. De slaapkamer aan de straatzijde heeft toegang tot een Frans balkon. De woning verkeerd in buitengewoon goede staat en is, door de centrale ligging en met alle voorzieningen op loopafstand, uitermate geschikt voor gezinnen met jonge kinderen die graag comfortabel willen wonen in een meer dan ruime woning. Deze woning dient absoluut bezichtigd te worden om een juiste indruk te krijgen van de enorme omvang, de kwaliteit en de verdere mogelijkheden.