Ref.: 040028
Rustiek perceel in Benissa Pueblo, op de grens van Benissa en Calpe, op ongeveer 10 minuten van de dorpskern van Benissa en evenveel minuten van het centrum en de stranden van Calpe. Het perceel heeft een oppervlakte van 11.552 m2 en biedt een schitterend uitzicht op de vallei, de bergen en 180 graden op Benissa en Calpe. Met een locatie precies tussen Benissa en Calpe, is dit een ideale situatie voor iemand die een villa wil bouwen op een rustige, maar toch goed bereikbare locatie.
Het perceel is grotendeels vlak, opgedeeld in drie plateau’s. Water- en elektriciteitsverbindingen zijn nabij het perceel aanwezig en de toegangsweg naar het perceel is geheel verhard en goed toegankelijk. Het perceel en grenst direct aan de gewilde urbanisatie Empedrola in Calpe. De oppervlakte van het perceel is dusdanig dat volgens het bestemmingsplan bebouwing tot 2% van de oppervlakte mogelijk is. Op dit moment is het perceel beplant met wijnstokken en olijfbomen.
Indien gewenst kunnen wij u van dienst zijn bij het aanvragen van een bouwvergunning, het introduceren bij een kundige architect en het construeren van uw woning.